Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en güzel şehirlerinden biri olan Girne şehrinde konumlanan Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'miz (Kyrenia Tüp Bebek), tüp bebek, kadın hastalıkları ve doğum alanlarında uzmanlaşmış ekibi, en son teknoloji kullanılarak donanmış hastanesi, laboratuvarı, ameliyathanesi ve tüp bebek uzmanı Dr. Verda Tunçbilek uzmanlığında hasta memnuniyeti, sağlığı ve mutluluğunu en ön planda tutan bir merkezdir.

Merkezimiz; başarı oranları, tedavi ettiği çiftlerin sayısı, gizlilik ve güvenilirlik politikaları bakımından örnek bir kurum olarak referans gösterilmektedir.

Kuzey Kıbrıs'ın en büyük tüp bebek merkezi olan Kyrenia Tüp Bebek Merkezi, 4 katlı olup 1000 metrekare kapalı alana sahip olmakla beraber 2 tam donanımlı ameliyathanesi ile de Kıbrıs'ta tek olma özelliğine sahiptir. Tunçbilek Sağlık Hizmetleri Ltd. şirketi tarafından kurulan merkez başta Türkiye'den gelen hastalar olmak üzere sırasıyle Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğudan gelen hastalara en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır.


Radyoloji uzmanımız 4 boyutlu USG ile hem gebelik takibi hemde jinekolojide ileri düzey görüntüleme ile hizmet vermektedir.

Merkezimize bağlı özel araçlarımız vasıtası ile, hastaların ulaşım ihtiyaçlarını karşılanmaktadır (havaalanından merkezimiz ve otele). Hastalarımıza ev rahatlığı sağlamak için anlaşmalı otellerimizde konaklama seçeneklerimizi sunuyoruz.

Ekibimizle Tanışın

Size en iyi hizmeti sunmak istiyoruz!

Çünkü; biz çocukların aşk, sevgi ve hayatınızı değiştirecek mutluluklar getirdiğine inanıyoruz.